hero-image

The better the question.
The better the answer.
The better the world works.

Zrób pierwszy krok i zostaw swoje dane kontaktowe

Świat, w którym żyjemy, zmienił się na naszych oczach.

Wojna na Ukrainie zmusiła do ucieczki miliony osób. Zdecydowana większość, szukając schronienia przyjechała do Polski. Nie chcemy stać obojętnie i jako EY pragniemy wesprzeć dalsze wysiłki organizacji pozarządowych w niesieniu niezbędnej pomocy, oferując narzędzie Emergency Response Application – ERA by EY.

Czym jest aplikacja ERA by EY?

To darmowe narzędzie ma za zadanie zbierać od organizacji informacje o aktualnych stanach produktów dostępnych w podległych im punktach wydawania darów. Dzięki temu możliwa jest skuteczna pomoc uchodźcom w odnalezieniu na terenie obcego dla nich kraju, w mieście w którym przebywają, produktów niezbędnych do życia.

mobile-image

Co zyska organizacja po zarejestrowaniu punktu pomocowego w aplikacji?

frame

Szerokie dotarcie do uchodźców z Ukrainy z informacją o działalności poszczególnych punktów pomocowych.

frame

Dołączenie do bazy organizacji pozarządowych ze szczegółowymi informacjami teleadresowymi – łącznie z lokalizacją na mapie.

frame

Możliwość bieżącej aktualizacji informacji o dostępnych zasobach magazynowych.

frame

Aplikacja dostępna jest języku polskim, ukraińskim i angielskim. Dane wprowadzane przez organizacje pomocowe są automatycznie tłumaczone na język ukraiński.

Zobacz jak łatwo dołączyć do ERA by EY

Jak to działa?

1 krok

Rejestracja organizacji pozarządowej w narzędziu ERA by EY. Udostępnienie lokalizacji punktów pomocowych oraz godzin ich otwarcia.

2 krok

Organizacja pozarządowa w czasie rzeczywistym wprowadza dane dotyczące aktualnego statusu dostępności produktów pierwszej potrzeby.

3 krok

Osoba potrzebująca sprawdza w aplikacji czy niezbędne jej produkty są dostępne w punkcie pomocy zlokalizowanym w jej okolicy.

Jak Uchodźcy dowiedzą się
o ERA by EY

Naszym celem jest udostępnienie skutecznego narzędzia ułatwiającego organizację życia osobom z Ukrainy przebywającym w Polsce. Kampanię informacyjną dotyczącą aplikacji przeprowadzimy w kanałach, które najbardziej efektywnie docierają do zainteresowanych, przede wszystkim na platformach społecznościowych, w serwisach z informacjami o pomocy uchodźcom, grupach wsparcia dla uchodźców i ich opiekunów, a także serwisach newsowych. W akcji wezmą udział twórcy treści internetowych z Polski i Ukrainy.

footer-image

Nazwa EY odnosi się do firm członkowskich Ernst & Young Global Limited, z których każda stanowi osobny podmiot prawny. Ernst & Young Global Limited, brytyjska spółka z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji (company limited by guarantee) nie świadczy usług na rzecz klientów.